Jakub Jedlička - klavír, ze třídy pana učitele Jakuba Potočka, 4.r. II.st.
S. Joplin: Maple Leaf Rag
 

 



Magdalena Lebedová ze třídy paní učitelky Jany Brýdové, 4.r. II.st.
G. Caccini: Amor ch’attendi
G. Giordani: Caro mio ben
J. Datin: Aime-moi
Jakub Potoček - klavírní doprovod

 

Karolina Krejčí ze třídy paní učitelky Jany Brýdové, 4.r. II.st.
J. Pergolesi: Se tu m’ami
W. A. Mozart: Ridente la calma
J. S. Bach / Ch. Gounod: Ave Maria
Jakub Potoček - klavírní doprovod

 

Lada Bednařová ze třídy paní učitelky Jany Brýdové, 7.r.
J. Bock: Sunrise – Sunset
A. Caldara: Sebben crudele
F. Schubert: Ukolébavka
Jakub Potoček - klavírní doprovod

 

Barbora Blodková ze třídy paní učitelky Marii Wiesnerové, 7.r.
Anonym: Fugetta
M. Clementi: Sonatina op.36 no.1, 1. a 2. věta

 

 

Josef Švarc ze třídy pana učitele Aliaksandra Yasinského, 7.r.
V. Vlasov: Silent Movie
A. Dorenskij: Country
D. Reinchardt: Minor Swing
spoluúčinkuje Aliaksandr Yasinski

 

Anežka Macháňová ze třídy paní učitelky Hany Dykastové, 7.r.
A. Vivaldi: Koncert G dur 1. v. Allegro
N. Rota: The Godfather Love Theme

 

 

Teodor Manić ze třídy paní učitelky Marty Marešové, 7.r.
M. Schoenmehl: Little Stories in Jazz
M. Kopelent: Zkratky (spoluúčinkující Lara Manić)

 

 

Tereza Kojecká ze třídy paní učitelky Marty Marešové, 7.r.
L. van Beethoven: Bagatella
W. Gillock: Zimní scéna

 


Adéla Šranková ze třídy paní učitelky Jarmily Kubátové, 4.r. II.st.
Johann Sebastian Bach: Preludium C dur
Claude Debussy: Clair de Lune

 

 

Klára Jirušová ze třídy paní učitelky Jarmily Kubátové, 7.r.
Ludwig van Beethoven: Menuet G dur
Milan Dvořák: Jazzová Etuda č. 21

 

 

Tereza Hospodková ze třídy paní učitelky Jarmily Kubátové, 7.r.
Yann Tiersen: Comptine d´un autre été (Amélie)
Paolo Buonvino: Medici: Main Theme
Yiruma: River Flows In You
 

 

Tereza Mihlová ze třídy pana učitele Tomáše Kočana, 7.r.
G. B. Fasolo: Cangia, cangia tue voglie
F. Cavalli: Delizie contente, che l'alma beate
A Scarlatti: Sento nel core
Lukáš Vendl - doprovod

 

Joachim Bird ze třídy pana učitele Tomáše Kočana, 7.r.
R. M. Sherman, R. B. Sherman: Mary Poppins - Chim Chim Cheree
E. John: Your song
Židovská píseň: Az der Rebbe est
doprovod: Lukáš Vendl, Aliaksandr Yasinski

 

Kristýna Prachařová ze třídy paní učitelky Zdeňky Jiřičné, 7.r.
L. van Beethoven: Sonatina G dur, 1. věta - Moderato, 2. věta - Romance
F. Chopin: Polonaise g moll, posthumní

 

 

Háta Krausová ze třídy paní učitelky Zdeňky Jiřičné, 7.r.
F. X. Dušek: Sonata G dur 2.věta Andante grazioso, 3.věta Presto
B. Martinů: Kolombína tančí

 

 

Marie Gajdová ze třídy paní učitelky Zdeňky Jiřičné, 7.r.
J. K. Vaňhal: Sonatina A dur-Allegro


 

 

Absolventský koncert ze ZUŠ Ch. Masarykové - třída pana učitele Michala Filka



 

 

Simona Skokanová ze třídy paní učitelky Hany Černíkové, 7.r.
R. Schumann: Důležitá událost
E. Grieg: Motýlek

 

 

Marie Anna Gallusová ze třídy paní učitelky Hany Černíkové, 7.r
F. Schubert: Scherzo B dur
Kl. Slavický: Etuda

 

 

Vojtěch Synáček ze třídy paní učitelky Dagmar Blažkové, 4.r. II. st.
J. S. Bach: Italský koncert - 2. věta Adagio
B. Smetana: Ze studentského života
F. Chopin: Preludium c moll
J. Vřešťál: Sextová studie

 

Ema Nejedlá ze třídy paní učitelky Dagmar Blažkové, 7.r.
J. L. Dusík: Preludium
D. Šostakovič: Žertovný valčík

 

 

Kryštof Hanč ze třídy paní učitelky Dagmar Blažkové, 4.r. II. st.
J. S. Bach: Menuet z Francouzské suity III. h moll
M. Dvořák: Klavír. jazz. minietuda č. 7

 

 

Agáta Cuhrová ze třídy paní učitelky Dagmar Blažkové, 4.r. II.st.
W. A. Mozart: Allegro
I. Hurník: Touha